line

Контакти

Ми – команда волонтерів та спеціалістів легкої промисловості, що відгукнулися на потребу наших захисників у розробці та пошитті якісної амуніції в умовах тотального дефіциту спорядження під час перших днів війни.

Uї використовує досвід десятків років роботи швейників класичної освіти з молодими дизайнерами, поєднуючи це з баченням військових. Серед наших розробників амуніції люди, що брали участь у військових діях, починаючи з Афганістану та до наших днів, проте кожен виріб розробляється під запит та отримує зворотній зв’язок після використання на передовій.

Не дивлячись на те, що ми постійно відслідковуємо найкращі тенденції та стандарти у сучасній світовій амуніції, війна з російським агресором створює абсолютно нові потреби на незвичні вироби, які ще не мали прецеденту у військовій практиці. Головна наша мета – робити амуніцію, що пройшла випробування у польових умовах та була схвалена військовими, як найбільш надійна, ефективна, якісна та збалансована. Адже, під час війни ми принципово не робимо деякі дизайни, що добре виглядають на фото, проте будуть заважати тобі виконувати важливе завдання у реальних польових умовах. Залишимо це для параду перемоги 🙂

Обираючи нашу амуніцію, ти можеш бути впевнений, що вона зроблена з найкращих можливих матеріалів, пройшла хрещення у польових умовах та була вдосконалена до необхідного рівня надійності та зручності.

Місія Uї полягає у тому, щоб амуніція була доступна кожному захиснику та мала найнижчу можливу ціну, адже у нас всіх немає більш важливого спільного завдання, ніж захист України. Ми прораховуємо вартість, буквально відносно сантиметрів використаного матеріалу, щоб ти міг отримати необхідне та виробництво продовжувало працювати.

Uї співпрацює з спецпідрозділами, командуванням та благодійними фондами, шо зарекомендовали себе, задля встановлення приоритетів. У першу чергу ми забезпечуємо нагальні потреби тих, хто боронить країну у найгарячіших точках, тому ми залишаємо за собою право відмови, якщо запит на виріб йде не з передової. Ми постійно тримаємо недоторканий заброньований асортимент амуніції для захисників, що знаходяться на “нулі”.

Ти все отримаєш вчасно.

Дякуємо тобі за мужність!

Слава Україні!

Виробництво:
43023, м. Луцьк, Вул. Конякіна, 24

ФОП Куляєв Максим Валерійович
02002 Київ Туманяна 15а, кв 407а