line

Обираємо розгрузку (РПС)

Розгрузка з підсумками спереду

Обрати розгрузку серед великої кількості різних моделей може стати нелегкою задачею. Сучасні військові змушені виконувати бойові завдання в умовах, які потребують від них надлюдських можливостей. Це стосується абсолютно усіх аспектів – як військових, так й побутових. Захисник має не тільки воювати, як справжній супергерой, а й витримувати величезні фізичні навантаження, адже вага його спорядження сягає кількох десятків кілограмів. В таких умовах одним з найважливіших елементів військової амуніції стає тактична розвантажувальна система. До «родини» розгрузок входить спорядження декількох видів, а саме, ремінно-плечові системи (РПС), жилети, плитоноски тощо. Обирати їх потрібно дуже ретельно, адже від цього на фронті залежить не тільки комфорт, а й безпека.

Обираємо ремінно-плечову систему

Головна мета ремінно-плечової системи полягає у якісному розподілі навантаження на тіло, завдяки чому збільшується витривалість бійця, а його втомлюваність, навпаки, зменшується. Використовуються подібні розвантажки для переміщення великої кількості предметів, до яких належать зброя, боєкомплекти, засоби особистого захисту та ін. При виборі РПС увагу слід звернути на декілька факторів.

  • Ремінно-плечова система повинна мати жорсткий каркас. Завдяки цьому при навантаженні поясного ременя не відбуватиметься прокручування.
  • Зважаючи на якість кріплень найкращим варіантом залишаються РПС, виготовлені по системі MOLLE для застосування зі спорядженням PALS. Одна з її переваг – універсальність, завдяки якій ремінно-плечові системи можуть застосовуватись у комплекті із будь-яким спорядженням.
  • Важливим питанням є комфорт одягання та зняття системи. Обирати слід розвантажку із надійними та зручними у використанні кріпленнями, які зберігають працездатність у складних умовах.

Яким має бути розвантажувальний жилет?

Розвантажувальний жилет – зручний та надійний одяг, модернізований до потреб військових. Загалом він виконує схоже з РПС завдання, але відрізняється більшою практичністю та функціональністю. В залежності від моделі жилету, кишені можуть бути зйомними або незйомними. Перші мають простішу монолітну конструкцію, але їх дуже важко пристосувати до індивідуальних потреб. Перевага других – можливість реалізації будь-якої комплектації за допомогою кишень, підсумків для боєприпасів та медичних засобів тощо.

Обираємо розгрузку за важливими параметрами тактичних жилетів:

  • комфорт регулювання розміру;
  • надійність фурнітури;
  • зручність у використанні.

Розвантажувальний жилет має зберігати практичність в складних погодних умовах та при механічних впливах. За потребою звичайний тактичний жилет можна використовувати в якості броньованого. Для цього у розвантажувальні платформи амуніції інтегруються бронепластини, клас яких слід обирати відповідно до умов експлуатації жилета.

Декілька слів про матеріали

В описах розгрузок дуже багато уваги приділяють конструкції, але зручність та практичність таких виробів забезпечує не тільки це. Досить велике значення мають матеріали, з яких виготовляється військова амуніція. Які з них найкращі?

  • CORDURA – нейлонове волокно з високою щільністю, яка може досягати 1000 denier. Матеріал має досить високу водостійкість, але при зануренні у воду збереження речей не гарантує. Кордура здатний витримувати температуру до 210-245°C. Горіння матеріал не підтримує.
  • Airmesh 3D – ще один матеріал, який використовується для виготовлення військової амуніції. Він має унікальну тришарову структуру, завдяки якій забезпечується вільна циркуляція повітря, гарантується комфорт людини та практичність самого виробу.
  • Polyamide – ідеальне рішення для виготовлення фурнітури, а саме, строп та ременів. Матеріал має високі показники пожежної безпеки, витримує значні навантаження, відрізняється незначною вагою та практичністю.

Сподіваємось, наш матеріал допоможе Вам обрати зручну, а головне, практичну розвантажувальну систему, яка здатна зберегти здоров’я та життя!